Tým Projektu90 - Zpevni tělo

Popis výzvy

Chceš zpevnit tělo nebo nabrat svalovou hmotu? Trápí tě problémové partie a už si nevíš rady? 90denní program „Zpevni tělo“ je tu pro tebe. Je důležité cítit se dobře ve svém těle, a právě proto jsme vytvořili tento program. V tomto online tréninkovém programu se zaměříš na zpevnění celého těla a vyzkoušíš si spoustu nových cviků, které lze provádět i v pohodlí domova, s minimálním množstvím cvičebních pomůcek. Výzva se ti navíc celá plně přizpůsobí. Na začátku vyplníš několik základních informací o sobě (výšku, váhu, věk). Pak si zvolíš, s čím chceš cvičit (s vlastní vahou a aerobik gumou, s vlastní vahou a činkami, s vlastní vahou a gymballem). V neposlední řadě si pak zvolíš obtížnost cvičení, která je rozdělená do tří úrovní. Následně tě už čeká tvá 90denní výzva, kde včetně tréninkového online programu, najdeš videotipy na různé svalové partie, vysvětlení správného provedení jednotlivých cviků a seriál Moje výživa. Ten pro tebe vytvořila nutriční terapeutka Sandra Figalová ve spolupráci s dalšími předními nutričními poradci. Tak na co ještě čekáš?

woman

Pokud byste chodili do posilovny a platili si osobní tréninky s předními trenéry v ČR, zaplatili byste:

3 měsíční vstup do posilovny: 3000 Kč
Osobní tréninky: 45 x 800 Kč
Peníze potřebné na cestu
Strávený čas na cestě
Více než 40 000 Kč
S námi cvičíš v pohodlí domova
za 1 999 Kč

Moji klienti, kteří prošli mým programem

 • Před - 95 kg
  Poté - 83 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Jacqueline Vochozková

  Zkušenost

  Jsem jednou z těch, která těmto programům online nevěřila. O to víc jsem šťastná, že to opravdu funguje. A pokračuji dál!

 • Před - 83 kg
  Poté - 75 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Lukáš Částka

  Zkušenost

  Jednoduchá a zábavná. Tréninky, které mě baví a mají hlavu a patu. Doplňky, které plní svůj účel. Mám pokračovat?

 • Před - 103 kg
  Poté - 94 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Vojtěch Urban

  Zkušenost

  Podílím se na tvorbě a vylepšování celé výzvy. Musel jsem si ji sám vyzkoušet, abych věděl, že to děláme správně, že funguje. Funguje!