Tým Projektu90 - Tukožrout

Popis výzvy

Chceš se zbavit nadbytečných kil? Pojď s námi do výzvy a spal efektivně všechny nežádoucí tukové zásoby! Náš program „Tukožrout – spaluj tuky efektivně!“ se ti maximálně přizpůsobí! Nezáleží na tom, jestli jsi začátečník nebo pokročilý cvičenec, ani na tom, jestli potřebuješ shodit 10 nebo 20 kilo. Tento program má stovky různých variant, které ti uděláme přímo na míru. Stačí vyplnit několik základních informací o sobě (výšku, váhu, věk, atd.). Potom už si jen zvolíš, s čím chceš cvičit (s vlastní vahou a aerobik gumou, s vlastní vahou a činkami, s vlastní vahou a gymballem). V neposlední řadě si zvolíš obtížnost cvičení, která je rozdělená do tří úrovní a jde se na to! Vstoupíš do 90denní výzvy, kde včetně tréninkového online programu, najdeš i videotipy na různé svalové partie, vysvětlení správného provedení jednotlivých cviků a seriál Moje výživa. Ten pro tebe vytvořila nutriční terapeutka Sandra Figalová ve spolupráci s dalšími předními nutričními poradci. Vše, co potřebuješ k tomu, abys dosáhl úspěchu! Tak na co ještě čekáš?

woman

Pokud byste chodili do posilovny a platili si osobní tréninky s předními trenéry v ČR, zaplatili byste:

3 měsíční vstup do posilovny: 3000 Kč
Osobní tréninky: 45 x 800 Kč
Peníze potřebné na cestu
Strávený čas na cestě
Více než 40 000 Kč
S námi cvičíš v pohodlí domova
za 1 999 Kč

Moji klienti, kteří prošli mým programem

 • Před - 95 kg
  Poté - 83 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Jacqueline Vochozková

  Zkušenost

  Jsem jednou z těch, která těmto programům online nevěřila. O to víc jsem šťastná, že to opravdu funguje. A pokračuji dál!

 • Před - 83 kg
  Poté - 75 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Lukáš Částka

  Zkušenost

  Jednoduchá a zábavná. Tréninky, které mě baví a mají hlavu a patu. Doplňky, které plní svůj účel. Mám pokračovat?

 • Před - 103 kg
  Poté - 94 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Vojtěch Urban

  Zkušenost

  Podílím se na tvorbě a vylepšování celé výzvy. Musel jsem si ji sám vyzkoušet, abych věděl, že to děláme správně, že funguje. Funguje!