Lucie Sedláková - Štíhlá a sexy

Popis výzvy

Záleží ti na tom, jak vypadáš? Chceš být zdravá, štíhlá, sexy a plná energie? 

Ukážeme ti krok za krokem, jak na to! Den za dnem tě povedeme k tvému cíli. Program „Štíhlá a sexy“ ti nastavíme přímo na míru. Vyplníš několik základních informací o sobě (výšku, váhu, věk, atd.). Pak si zvolíš s čím chceš cvičit (s vlastní vahou a aerobik gumou, s vlastní vahou a činkami, s vlastní vahou a gymballem).

V neposlední řadě si pak navolíš obtížnost cvičení, která je rozdělená do tří úrovní. Následně tě už čeká tvá 90denní výzva, kde včetně tréninkového online programu, najdeš videotipy na různé svalové partie, vysvětlení správného provedení jednotlivých cviků a seriál Moje výživa. Ten pro tebe vytvořila nutriční terapeutka Sandra Figalová ve spolupráci s dalšími předními nutričními poradci.

Ti pro tebe připravili zdarma i 14denní ukázový jídelní plán, který dostaneš po registraci emailem nebo ho najdeš ke stažení na tvém profilu. Ve výzvě je také tlačítko „Chci konzultaci zdarma“ – využij ho vždy, když si s něčím nebudeš vědět rady nebo budeš potřebovat poradit. Zavoláme ti. PROSTĚ VŠE, co potřebuješ k tomu, abys dosáhla svého cíle a cítila se skvěle ve svém těle! Tak na co ještě čekáš?

PS: V profilu najdeš 14denní vzorový jídelníček zdarma, získáš osobního konzultanta a jako BONUS taky 17ti dílný vzdělávací výživový manuál! Tak na co ještě ČEKÁŠ?

woman

Pokud bys chodil/a do posilovny a platil/a si osobní tréninky s předními trenéry v ČR, stálo by tě to:

3 měsíční vstup do posilovny: 3000 Kč
Osobní tréninky: 45 x 800 Kč
Peníze potřebné na cestu
Strávený čas na cestě
Více než 40 000 Kč
S námi cvičíš v pohodlí domova
za 990 Kč

Moji klienti, kteří prošli mým programem

 • Před - 95 kg
  Poté - 83 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Jacqueline Vochozková

  Zkušenost

  Jsem jednou z těch, která těmto programům online nevěřila. O to víc jsem šťastná, že to opravdu funguje. A pokračuji dál!

 • Před - 83 kg
  Poté - 75 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Lukáš Částka

  Zkušenost

  Jednoduchá a zábavná. Tréninky, které mě baví a mají hlavu a patu. Doplňky, které plní svůj účel. Mám pokračovat?

 • Před - 103 kg
  Poté - 94 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Vojtěch Urban

  Zkušenost

  Podílím se na tvorbě a vylepšování celé výzvy. Musel jsem si ji sám vyzkoušet, abych věděl, že to děláme správně, že funguje. Funguje!