Tým Projektu90 - Chci zhubnout.

Popis výzvy

Trápí tě kila navíc? Zhubni zdravě a dlouhodobě bez jojo efektu! Naše výzva je zábavnou a jednoduchou formou, jak toho docílit! Ukážeme ti, jak zhubnout krok za krokem a dáme ti přesný návod toho, co proto musíš udělat! Den za dnem tě provedeme 90denním online tréninkovým programem, který ti nastavíme přesně na míru. Vyplníš několik základních informací o sobě (výšku, váhu, věk, atd.). Potom si už jen zvolíš, s čím chceš cvičit (s vlastní vahou a aerobik gumou, s vlastní vahou a činkami, s vlastní vahou a gymballem). V neposlední řadě si zvolíš obtížnost cvičení, na kterou se cítíš. Následně tě už čeká tvá 90denní výzva, kde včetně tréninkového online programu, najdeš videotipy na různé svalové partie, vysvětlení správného provedení jednotlivých cviků a seriál Moje vý­živa. Ten pro tebe vytvořila nutriční terapeutka Sandra Figalová, ve spolupráci s dalšími předními nutričními poradci. Tak na co ještě čekáš? Pojď do toho s námi!

PS: V profilu najdeš 14denní vzorový jídelníček zdarma, získáš osobního konzultanta a jako BONUS taky 17dílný vzdělávací výživový manuál! Tak na co ještě ČEKÁŠ?

woman

Pokud byste chodili do posilovny a platili si osobní tréninky s předními trenéry v ČR, zaplatili byste:

3 měsíční vstup do posilovny: 3000 Kč
Osobní tréninky: 45 x 800 Kč
Peníze potřebné na cestu
Strávený čas na cestě
Více než 40 000 Kč
S námi cvičíš v pohodlí domova
za 1 999 Kč

Moji klienti, kteří prošli mým programem

 • Před - 95 kg
  Poté - 83 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Jacqueline Vochozková

  Zkušenost

  Jsem jednou z těch, která těmto programům online nevěřila. O to víc jsem šťastná, že to opravdu funguje. A pokračuji dál!

 • Před - 83 kg
  Poté - 75 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Lukáš Částka

  Zkušenost

  Jednoduchá a zábavná. Tréninky, které mě baví a mají hlavu a patu. Doplňky, které plní svůj účel. Mám pokračovat?

 • Před - 103 kg
  Poté - 94 kg
  person before
  person after

  Jméno

  Vojtěch Urban

  Zkušenost

  Podílím se na tvorbě a vylepšování celé výzvy. Musel jsem si ji sám vyzkoušet, abych věděl, že to děláme správně, že funguje. Funguje!